Главная > Всі новини > Активісти району > Допомогти і підтримати. ПГА + ЦРБ ЦБС «Свічадо» запрошують!

Допомогти і підтримати. ПГА + ЦРБ ЦБС «Свічадо» запрошують!

У березні у Центральній районній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» розпочинається робота Польської Гуманітарної Акції в Україні. ПГА – неурядова організація, метою якої є надання гуманітарної допомоги та сприяння розвитку людям, постраждалим від стихійних лих і збройних конфліктів. 

У рамках роботи проєкту відкриється можливість отримати кваліфіковану та професійну психологічну допомогу і підтримку тим, хто її потребує. Команда складається з досвідчених психологів, готових допомогти впоратися з наслідками стресу, проблемами адаптації, тривогою та іншими психологічними викликами.

До уваги:

– навички психологічного відновлення після стресу;

– пошук особистих ресурсів;

– профілактика професійного вигорання;

– згуртування колективу;

– самоідентичність – як життєва опора.

Кожне заняття триває 2 години. Є можливість отримати сертифікати проходження вищезазначеного курсу. Заняття проходять один раз на тиждень в зручний для вас час.

Під час проведення групових занять та індивідуальних консультацій бенефіціари опановують навички стабілізації емоційного стану, набувають вміння знімати психологічну і м’язову напругу, вчаться позитивно мислити та раціонально планувати свої дії на майбутнє.

До відома: для участі у проєкті пропонуємо скористатись Google -формою на сторінці ЦБС «Свічадо» у facebook https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdakbtdoPxr0l…/viewform

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.