Главная > Всі новини > Дніпро та Кам’янське погода сьогодні — Гроза, злива та град 27.07.2023 потрапили на фото та відео

Дніпро та Кам’янське погода сьогодні — Гроза, злива та град 27.07.2023 потрапили на фото та відео

На Дніпропетровщині гримить не по-дитячому

Увечері у четвер, 27 липня, як і обіцяли прогнози синоптиків, одразу низку областей України накрила негода. Серед іншого дісталося Дніпропетровській області.

Як повідомляють місцеві жителі, там пройшла сильна гроза із градом. Фото та відео з місця подій публікують регіональні пабліки.

Зауважимо, що негода прийшла на Дніпропетровщину з боку Харківської області, і спочатку накрило Кам’янське неподалік обласного центру, — там був град та аварійні відключення світла через погоду, обірвало багато дротів, крім того, блискавка вдарила прямо у будинок.

У Дніпрі тим часом справжній потоп, блискавка влучила у будівельний кран, впало безліч дерев. У дніпропетровських пабліках жартують, що хтось прогнівав Тора, бога грому та блискавок.

Фото та відео з місця подій дуже вражають.

Варто зауважити, що негода 27 липня також обрушилася на Харківську область та Крим, де також затопило низку населених пунктів.

Раніше “Телеграф” повідомляв, яким у 2023 році буде серпень, — згідно з прогнозами вчених, останній місяць літа теж буде аномальним.

#Погода #Дніпро #Кам'янське