Главная > Все новости > Анонсы > Діти з особливими потребами зможуть навчатися на 2 роки довше

Діти з особливими потребами зможуть навчатися на 2 роки довше

Відтепер школярі з особливими освітніми потребами зможуть, у разі необхідності, навчатися на 2 роки довше. Така можливість надається учням інклюзивних класів початкової та базової школи – на кожному з цих рівнів навчання може бути подовжено на 1 рік.

Про це повідомляє офіційний портал КМУ з посиланням на відповідні зміни до постанови КМУ, які уряд ухвалив 21 серпня 2019 року.

– Одна з головних цілей реформи освіти – щоб кожен учень міг досягти максимального успіху під час навчання в зручному для учня темпі. Тож, якщо дитина з особливими освітніми потребами з певних причин не може засвоїти вчасно освітню програму, то тепер для неї є можливість подовжити навчання на 2 роки, – прокоментувала рішення уряду Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За інформацією КМУ, питання про подовження тривалості навчання має вирішувати команда психолого-педагогічного супроводу. Це треба робити відповідно до індивідуальної освітньої траєкторії дитини, погодивши з батьками або законними представниками дитини.

Рішення команди буде впроваджуватися відповідним наказом керівника закладу.

Нагадаємо, з вересня українські школярі отримають можливість обирати кілька варіантів здобуття освіти, вдома та індивідуально.

Джерело