Главная > Все новости > Дистанційні заняття на карантині: досвід хореографічних колективів ЦК «Святошин»

Дистанційні заняття на карантині: досвід хореографічних колективів ЦК «Святошин»

У період карантину на дистанційну форму навчання перейшли аматорські колективи Центру культури «Святошин».


Керівники аматорських хореографічних колективів ЦК «Святошин» Ірина Кисиленко (художній керівник народного ансамблю сучасного танцю «Майстер-клас» – заслужений працівник культури України), Микола Сушицький (художній керівник зразкової студії «Чарлі» — заслужений артист України), Яна Тимошенко (художній керівник зразкового естрадного танцю «Едельвейс») та інші віддані своїй справі і дбають про своїх вихованців.
Тож, щоб не зупиняти творчий процес навчання, заняття з учнями проводяться, не виходячи з дому, дистанційно.


Разом з учасниками колективів, використовуючи різні електронні формати зв’язку, хореографи розбирають матеріали заданої хореографічної композиції (практичні завдання для самостійної роботи, відеоматеріали тощо…).

Це складно, але ефективно, особливо в умовах дистанційного навчання, бо кожен вихованець отримує персональні зауваження від вчителя і виправляє їх під контролем викладача-хореографа.

Частіше за все хореографи обговорюють теоретичні і практичні теми, застосовуючи спільний зв’язок у «viber», де у кожного керівника створені поєднані групи за віковими категоріями, щоб навчити учня самостійно розбирати та відшліфовувати елементи танцю, нові хореографічні комбінації і вправи.

Така форма занять вимагає від учнів детального аналізу заданих вправ, загартовує їх характер і спонукає до самокритики та відповідальності.

Надані вихованкою домашні світлини для художнього керівника зразкового естрадного танцю «Едельвейс» Яни Тимошенко вдало демонструють виконання ученицею колективу окремих елементів сучасного танцю.

Тож, незважаючи на складність дистанційного навчання, діти отримують і виконують всі завдання максимально якісно, бо найважливіше для них — навчатися і бути відданими хореографії.


Джерело: відділ акультури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.