Главная > Всі новини > Анонси > Депутати Київради вимагають терміново прибрати паркани біля озера Міністерка, Чорній

Депутати Київради вимагають терміново прибрати паркани біля озера Міністерка, Чорній

Обранці Київради проти огорожі Редькіно. Фото Колаж "Телеграф"

Відкрити берег для людей

Депутати фракції “УДАР Віталія Кличка” у Київській міській раді вимагають від Державної адміністрації Президента України прибрати паркани біля озера Редькіно, відоме як Міністерка. Та забезпечити киянам доступ до водойми.

Про це повідомив депутат Київради Богдан Чорній у Facebook. Він підкреслив, що громада вимагає терміново прибрати стовпчики навколо озера.

“Історія 10 річної давнини повторюється, громада не вірить жодним обіцянкам і піде до кінця, і тому ми вимагаємо від ДУСі: прибрати паркани, відкрити берег озера для людей; відмовитись від державного акту на право постійного користування та повернути земельну ділянку площею 30 га територіальній громаді міста!” — зазначив Чорній.

Загорожа водойми

Депутат висловив розчарування тим, що центральна влада не реагує на вимоги громади. А також те, що депутати Київради від фракції “Слуга народу”, які позиціонують себе як захисників природи, не висловлюють чіткої позиції щодо незаконних дій на озері.

“Дивно, чому наші колеги з фракції “Слуга народу”, природозахисниці Ксенія Семенова та Євгенія Кулеба, а Лілія Пашинна взагалі як радник голови ОП, досі відмовчуються та публічно не засудили дії чиновників Державного управління справами!” — написав Чорній.

Озеро на карті

Також депутат додав: “Досить вже огороджувати будинки Шуфрича та Медведчука встаньте нарешті на бік людей!”

Раніше “Телеграф” писав, що під Києвом хотіли звільнити директора ліцею за допис у Facebook. У справу втрутилися депутати.