Главная > Все новости > Активисты района > День матері в ЗЗСО № 235

День матері в ЗЗСО № 235

Напередодні Дня матері, яке цього року припадає на 12 травня, в ЗЗСО № 235 ім. В.Чорновола відбувся захід, у межах якого учні 7-А класу інсценували оповідання В. Сухомлинського. Школярі обрали для свята твори Василя Олександровича, адже в його школі дотримувалися чотирьох культів: Батьківщини, української мови, книги і… матері.

Інсценуючи оповідання, учні порушили питання людяності, відповідальності, самовідданості та інші, чому вчать нас твори Сухомлинського. Також учні читали прислів’я про матір.

Гостем заходу був священик храму Живоносне Джерело отець Роман Баранов, з яким протягом навчального року учні 7-А спільно реалізовували проект «Виховання характеру». Тож сьогоднішні вистави-мініатюри стали завершальним етапом проекту.

Виступаючи перед учнями, о. Роман нагадав, що цього року 12 травня відзначається не лише День матері, а й день жінок-миронсиць. Також він сказав про взаємозв’язок між любов’ю до матері, повагою до оточуючих і  вихованням характеру.

Директор школи Валерій Вікторович Гордійчук зачитав учням вислови про матерів світових письменників та діячів і наголосив на важливості сімейного виховання.

До заходу була підготовлена книжкова виставка книг Василя Сухомлинського.

Дякуємо Штефан А.І., заступнику директора з виховної роботи, Ткаченко Л.І., класному керівнику 7-А класу, Даниленко В.П., бібліотекарю, за підготовку і проведення заходу та отцю Роману за духовну підтримку.

Джерело: ЗЗСО № 235.