Главная > Все новости > Анонсы > День Києва он-лайн: новий формат у нових реаліях

День Києва он-лайн: новий формат у нових реаліях

У столиці цього року не проводитимуть масові заходи до Дня Києва, 31 травня, у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Святкові заходи можуть пройти в онлайн-форматі.

Про це повідомляє OBOZREVATEL, посилаючись на голову постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики КМДА Вікторії Мухи.

«Цього року ми не зможемо відсвяткувати День Києва в останню неділю травня так само масштабно, як і раніше. Зараз ми обговорюємо, можливо, свято пройде в онлайн-форматі та у вигляді флешмобів», – сказала Муха в коментарі журналістам.

За її словами, тільки 4 травня Кабміном було прийнято рішення про продовження карантину до 22 травня, а в переліку послаблень немає дозволу на масові заходи.

«Зрозуміло, що рішення про продовження карантину будуть приймати вже в кінці травня. І навіть якщо його (карантин) скасують, за стільки короткий час ми не встигнемо підготуватися. Тому зараз ми вже з департаментом культури обговорюємо нові форми. Кияни у нас креативні, так що ми придумаємо, як відсвяткувати», – підкреслила чиновниця.

Слід нагадати, Кабінет міністрів України напередодні продовжив карантин в Україні до 22 травня. При цьому, з 11 травня в режимі карантину буде зроблений ряд послаблень. Відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, літні майданчики кафе і ресторанів.

Джерело