Главная > Зручно і швидко: залізничні квитки онлайн

Зручно і швидко: залізничні квитки онлайн

Електронний квиток на поїзд – це альтернатива звичайному паперовому квитку. Такий квиток купується через інтернет на сайті https://proizd.ua/ru. Головними перевагами електронного квитка є швидкість оформлення, відсутність необхідності їздити до каси, гаяти час у черзі та задовольнятися тим місцем у вагоні, яке вам продадуть.

Замість цього ви в зручний для вас час відкриваєте сайт або мобільний додаток, дивитесь розклад руху потягів Укрзалізниці, вибираєте напрямок і порівнюєте ціни на сусідні дати, вивчаєте ціни на різні місця у вагоні (верхні місця, як правило, коштують дешевше, а ще є неповоротний тариф, що дозволяє заощадити навіть при купівлі нижнього місця).

Укрзалізниця. Розклад руху потягів.

Після внесення даних про пасажира та оплати банківською картою квиток надішлють вам на електронну пошту, так що немає ризиків втратити його в порівнянні з паперовим. Важливо врахувати, що через інтернет можна придбати електронні квитки на потяг Україною та за міжнародними напрямками не лише для себе, а й для своїх близьких — для цього потрібні лише дані паспорта.

Пасажирам рекомендується друкувати електронний квиток на папері або зберігати його зображення на мобільному пристрої, щоб уникнути непорозумінь. У разі відсутності функції електронної реєстрації на поїзд пасажиру необхідно одержати паперовий квиток на вокзалі.

Чи можна повернути квитки, куплені через інтернет?

Залізничні квитки, куплені через інтернет, можна повернути та отримати за них повну або часткову вартість. Повернення можливе, дивлячись на який поїзд, вагон якої категорії та за яким тарифом ви придбали квитки. Сума, що повертається, залежить від часу, що залишився до поїздки, — чим раніше ви повернете квиток, тим більше грошей отримаєте.

Укрзалізниця. Розклад руху потягів.

Якщо ви повернете невикористаний електронний квиток, який оформлений для проїзду територією України у поїзді, то сума повернення залежить від того, скільки часу залишилося до відправлення:

  • за 8 годин до відправлення – повернуть вартість проїзду;
  • менше 8 годин, але не пізніше ніж за 2 години до відправлення — повернутись вартість квитка та 50% вартості плацкарти;
  • менш ніж за 2 години та до моменту відправлення поїзда зі станції посадки пасажира – лише вартість квитка (вартість плацкарти утримується)

Якщо ви захворіли/натрапив на нещасний випадок (і ви можете це підтвердити документами) протягом 5 діб після відправлення поїзда, включаючи день відправлення, то повернеться лише вартість квитка (вартість плацкарти утримується).

У які терміни повертаються гроші

Гроші за невикористаний електронний квиток повертають у той же спосіб, за допомогою якого квиток був сплачений. Терміни повернення грошей регулюються правилами платіжних систем та варіюються від 7 до 30 діб з моменту оформлення повернення в особистому кабінеті.