Главная > Все новости > Cтоличні рятувальники б’ють на сполох

Cтоличні рятувальники б’ють на сполох

Вчора околиці міста Києва були у вогні, а повітря переповнено їдким димом! Це все результат байдужості людей… це все наслідки невірного вчинку, котрий потім може обернутися жорстким уроком для вcіх нас.

Задимлене середовище, руйнування екосисеми, небезпека поширення вогню на поруч розташовані споруди, загроза життю і здоровю людей... ці маштабні наслідки мають лише одну причину — халатність людей!

У той час, як весь світ бореться за здоров’я людей з небезпечною коронавірусною інфекцією, столичні рятувальники щоденно ведуть боротьбу з “ворогом”, котрий з’явився через людську необачність!

Щодня пожежно-рятувальним підрозділам доводиться виїжджати на ліквідацію займання трав’яного настилу та сміття на відкритій місцевості площею понад тисячі метрів.

Столична служба порятунку не дарма стурбована ситуацією в м. Києві, адже, пожежі в екосистемах дуже складні й небезпечні. Велику площу займання досить важко локалізувати, адже, поруч немає ніяких джерел водопостачання. Гасіння пожежі відбувається шляхом підвозу води, а це все займає час. Пориви вітру та сухість трави ускладнює ситуацію та сприяє швидкому поширенню полум’я. І дарма, що багато хто думає, що на околицях міста пожежі на відкритих місцевостіх не несуть загрози… За лічені хвилини вогонь може перекинутись на сміття чи відселену будівлю, а далі все ближче й швидше до житлових та адміністративних будинків!

Головне управління ДСНС України у м. Києві вкотре звертається до киян та гостей столиці бути відповідальними та свідомими громадянами!
Не провокуйте пожежі в екосистемах: не підпалюйте сухостій та сміття, паліть лише у пристосованих для цього місцях та не викидайте недопалки просто неба, не розпалюйте багаття!

Заклиаємо вас дотримуватись заходів безпеки не лише аби уберегти себе, своїх близьких та рідних від небезпеного вірусу, а й уберегти оточуюче середовища від руйнування, адже ми в ньому живемо!

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві