Главная > Всі новини > Чому не можна говорити телефоном, коли він заряджається — відповідь

Чому не можна говорити телефоном, коли він заряджається — відповідь

Дотримуючись цієї звички ви ризикуєте пошкодити свій смартфон

Смартфон тепер став невіддільною частиною нашого повсякденного життя настільки, що нам доводиться використовувати його постійно, навіть під час їжі. Багато хто з нас дзвонить або користується телефоном, поки він заряджається. Ті, хто переймає цю звичку, ризикують назавжди зіпсувати телефон і ось чому.

Є певні небезпеки, про які нас попереджають експерти, пише портал santeplus. Помилка, яку роблять багато людей, — розмовляють мобільним телефоном, коли пристрій заряджається.

Чому не можна говорити телефоном, коли він заряджається

За словами фахівців, у цей час пристрій нагрівається і найменший технічний збій або збій у подачі електроенергії може призвести до перегріву телефону, що може призвести до його поломки. До чого це стосується і старих, і нових пристроїв.

Крім того, якщо вам телефонують під час заряджання пристрою, найкраще вимкнути телефон, перш ніж відповісти. Те саме стосується і СМСок.

Раніше “Телеграф” розповідав, чи можна залишати смартфон на зарядці на ніч. А ще ми писали, які шкідливі програми таємно розряджатимуть ваш телефон, якщо їх не видалити.

#Смартфон #Телефон