Главная > Все новости > Активисты района > Численні перемоги учнів КДШМ № 8 у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Літні тони–2019»

Численні перемоги учнів КДШМ № 8 у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Літні тони–2019»

Учні Київської дитячої школи мистецтв № 8 відділу культури та охорони культурної спадщини взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Літні тони–2019», який нещодавно відбувся у  Київській дитячій школі мистецтв імені Стефана Турчака.

У творчому змаганні  за участю юних виконавців з усіх регіонів України учні мистецької школи № 8 вибороли п’ять І місць та одне  ІІ місце: І місце – Пархомчук Софія, клас естрадного вокалу, викладач Ольга Бурда;  Бондаренко Ксенія, клас естрадного вокалу, викладач Ольга Бурда; Фролова Дарія, клас естрадного вокалу, викладач Ольга Бурда; Вінницький Герман, клас естрадного вокалу, викладач Ольга Бурда; Петровська Дарина, клас фортепіано, викладач Тетяна Димань; ІІ місце – Андрійчук Мирослава, клас естрадного вокалу, викладач Ольга Бурда.

Щиро вітаємо юних музикантів і  викладачів та бажаємо нових творчих злетів і перемог!

До відома: Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького мистецтва «Літні тони» є мистецьким заходом, покликаним сприяти  подальшому розвитку дитячого і юнацького мистецтва, виявляти обдарованих талановитих виконавців і авторів у різних жанрах, підсилювати вплив професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді. Для участі у фестивалі – конкурсі запрошуються дитячі і юнацькі творчі колективи і окремі виконавці (солісти) у жанрах: академічному, фольклорному і естрадному з усіх регіонів України і зарубіжжя. Для оцінки виступів учасників фестивалю-конкурсу створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Учасники фестивалю-конкурсу представляють у конкурсній програмі  2 концертні номери у жанрах: вокальному, хореографічному, інструментальному. Інформаційне забезпечення фестивалю-конкурсу здійснювали Національна радіокомпанія України, Державна ТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на понад 100 країн світу), друковані ЗМІ. Засновником і організатором фестивалю-конкурсу є Асоціація діячів естрадного мистецтва України.