Главная > Книги для читання англійською: які популярні твори найкраще підходять новачкам

Книги для читання англійською: які популярні твори найкраще підходять новачкам

Постійно контактуючи з літературою на англійській, людина поповнює словниковий запас та засвоює основні правила граматики. Адже це вкрай необхідно не тільки заради самовдосконалення, а й з метою забезпечення доступу до важливих джерел інформації, професійного зростання та загальнолюдських комунікацій. Навіть регулярно відвідуючи englishblog.com.ua, не слід забувати, що, завдяки вправам з читання художніх книг англійською, можна дізнатись багато цікавого та підвищити свій загальний освітній рівень.

vBBE38uAM2ZHpDZgop7TsHlz6PY_A_eLKsIM5y_9foF9y-EJ4ZVrGM5Fc3Mjm1DKm-eJY-gbcutUqYddcGKT3-vqvUFMrEtDkwKIoJY_dyYPUNyZt4BW55BlkBAElw8yl18ZxbxgVwB7Mdptc1DUdg

Яку користь приносить читання літератури англійською мовою

Людям, які протягом одного дня читають хоча б декілька текстів англійською, вдається дуже швидко підвищити свої інтелектуальні здібності. Окрім того, цікаві книги англійською мовою забезпечать цілий ряд переваг:

  • навіть якщо деякі слова чи граматичні конструкції виявляються незрозумілими, то про їхнє значення можна здогадатися з контексту або подивитись переклад у словнику, що допоможе їх запам’ятовуванню;
  • будь-які книги для читання англійською здатні наочно продемонструвати правила граматики, пунктуації та побудови лексичних конструкцій різної складності;
  • повсякчас читаючи, людина знайомиться з історичним минулим та культурним спадком англомовних країн;
  • професіонали в технічній сфері отримають чудову нагоду залишатися в курсі інновацій та найкращих інженерних рішень.

Навіть у випадках коли розуміння англійської виявляється недостатнім, слід просто тимчасово сконцентруватись на менш складних текстах, які в більшості випадків допомагають швидко вийти на вищий рівень.

Як вибирати літературу для вивчення англійської мови

ZpBqU2cxEY4VStwLBoBrU7cratmcwAT4Xgk3v_pq_1DT6vMEsdYFrLsJUTuVKrLHcev682zKHN4wfhQ5uO9CBrPawKJsRXFxEN_bRBFuzKVNR1xbSGFtzOzvnpmiiCKMyMlgq78cR1qCfqETrdLGsg

Дуже важливо, щоб складність текстів відповідала освітньому рівню. Людина, що схильна до гуманітарних наук, з великими труднощами буде засвоювати тексти технічного змісту і навпаки. Подібне буде відбуватись через те, що освітлювана тема виявиться просто нецікавою та незрозумілою.

Англійські книги для читання підбирають з урахуванням віку, тому школярам на самому початку рекомендуються цікаві фантастичні або казкові історії. В такому аспекті для поглиблення знань англійської підходять наступні твори.

Charlotte’s Web американського письменника E. B. Уайта – напрочуд легка та цікава розповідь для дитячого сприйняття. Сповнена емоціями книга здатна сформувати уявлення про життєві цінності та глибокі моральні засади. Казкова історія, що сталася з між поросям та павучихою, здатна зацікавити навіть дорослих.

Неабияку гордість відчує кожен школяр, який в оригіналі прочитає Harry Potter and the Sorcerer’s Stone відомої авторки Дж. К. Роулінг. Перша частина захопливої серії буде під силу тим, хто вже має деяку практику в читанні англійською мовою. Разом з головним персонажем школярі мають розкрити таємниці філософського каменю та пройти довгими шляхами самопізнання.

Дитяча казка Fantastic Mr. Fox британського письменника Р. Даля цілком заслуговує на увагу учнів з початковим рівнем англійської. Вона розповість про складні відносини фермерів з хитрим лисом Фоксом. Твір здатен захопити напруженими та непередбачуваними інтригами, а також гумором, який притаманний напрочуд милим героям.

Невеличку історію Е. Карла під назвою The Very Hungry Caterpillar можна вважати дитячим бестселером. Він розповідає про довгий шлях великої гусениці до метелика. Легкий текст цієї книги надовго запам’ятається прихильникам справжніх казок. Вона допоможе засвоїти словоформи, що тісно пов’язані с повсякденням.

Читання захопливих художніх книг у різних жанрах, а також регулярні дослідження науково-популярної літератури на англійській допоможуть оновленню словникового запасу та здатні суттєво вплинути на загальний розумовий розвиток людей будь-якого віку.