Главная > Всі новини > Чи можна заряджати телефон кілька разів на день — Apple, Google і Samsung відповіли

Чи можна заряджати телефон кілька разів на день — Apple, Google і Samsung відповіли

Під час зарядки телефону також важливо не допускати його перегріву, тому радять знімати чохол

Багато користувачів смартфонів могли неодноразово чути, що заряджання акумулятора призводить до того, що продуктивність пристрою знижується, особливо якщо робити це по кілька разів на день. Свою думку про те, чи це правда, чи міф, висловили виробники смартфонів.

Мобільні телефони живляться від літій-іонних акумуляторів, які працюють за рахунок переміщення носіїв заряду від одного електрода до іншого. Літій-іонні акумулятори позитивно реагують на зарядку короткими ривками. Тобто, заряджати батарею можна і навіть корисно кілька разів на день. Про це пише NV.

У Apple кажуть, що телефон можна заряджати за бажанням. Нема потреби доводити заряджати перед цим на 100 відсотків. Водночас у компанії радять уникати екстремальних температур і знімати чохол з пристрою під час зарядки.

Google також рекомендує заряджати телефон стільки, скільки вам потрібно. Потреби розряджати та заряджати повністю смартфон немає. Тому кожен сам вибирає собі оптимальний рівень заряду.

Samsung своєю чергою рекомендує регулярно заряджати телефон та підтримувати рівень заряду не вище 50%. При цьому в компанії додали, що якщо залишити телефон на зарядці, коли він вже повністю заряджений, це негативно позначиться на батареї.

Нагадаємо, раніше “Телеграф” писав про кілька корисних лайфхаків із зарядки телефону на випадок відключення світла. Є кілька простих способів залишатися на зв’язку та не дати телефону повністю розрядитися.

#Смартфон #Зарядка #Телефон #Лайфхак