Главная > Все новости > Активисты района > Черговий рейд щодо ліквідації стихійної торгівлі проведено у Святошинському районі

Черговий рейд щодо ліквідації стихійної торгівлі проведено у Святошинському районі

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом із заступником Олексієм Мошковським особисто проконтролювали ліквідацію ще одного місця стихійної торгівлі – поблизу станції метро «Житомирська».

Працівники відділу контролю за благоустроєм Святошинської РДА, національної поліції, КП «Київблагоустрій» і КПУЗН Святошинського району на численні заяви мешканців прилеглого житлового масиву звільнили територію поряд з виходами зі станції «Житомирська» Київського метрополітену від стихійної торгівлі. У результаті проведеного рейду вилучено незаконно встановлені торговельні палатки, розкладки разом з товаром, що в них знаходився. Стосовно торговців і власників товару складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Разом з тим, районна влада погодила схему зміни місць розміщення тимчасових споруд біля виходу зі станції Київського метрополітену «Житомирська» у бік вулиці Феодори Пушиної, розроблені та надані комісією з питань розміщення тимчасових споруд Київської міської державної адміністрації.

Роботи щодо перенесення МАФів відповідно до зазначеної схеми проводились також у зв’язку з необхідністю виконання робіт з відновлення асфальтобетонного покриття на зазначеній території