Главная > Все новости > Анонсы > Чекаймо на Кришталевого Янгола

Чекаймо на Кришталевого Янгола

03-04 квітня 2020 року у Центрі культури та мистецтв «КПІ» (м. Київ, просп. Перемоги, 37) вищим навчальним закладом «Київська Академія перукарського мистецтва» спільно із Всесвітньою конфедерацією перукарів буде проведено ХVІІІ Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» (далі — Фестиваль) та Світовий чемпіонат СМС «Beauty CUP of Eurasia».

Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий янгол» — це щорічний форум фахівців з перукарського мистецтва, декоративної косметики та дизайну.

Фестиваль спрямовано на виявлення та підтримку талановитої молоді, спроможної створювати українську моду і дизайн міжнародного рівня. Його заходи спрямовано на розвиток творчих здібностей та підвищення професійної майстерності як працюючих майстрів, так і майбутніх фахівців сфери перукарського мистецтва і дизайну, сприяють популяризації сучасних світових тенденцій моди та обміну професійним досвідом між стилістами та дизайнерами з різних країн світу.

На захід запрошено членів Всесвітньої конфедерації перукарів із різних країн світу, у рамках Фестивалю відбудуться різноманітні творчі заходи, професійні конкурси та змагання.

Враховуючи важливість проведення заходу, його організатори звертаються до керівників перукарень та салонів краси, профільних навчальних закладів Святошинського району, майстрів-перукарів із запрошенням відвідати ХVІІІ Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» та Світовий чемпіонат СМС «Beauty CUP of Eurasia».

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті Фестивалю за посиланням: http://crystal-angel.com.ua.

Довідки з питань проведення Фестивалю можна отримати за телефонами: +38044 4555672, +38044 4564107.

Джерело