Главная > Все новости > Активисты района > Чарівний світ, створений для дітей

Чарівний світ, створений для дітей

6 травня 2019 року у бібліотеці для дітей «Промінець» за адресою вул. Краснова 10 відкрилася незвична виставка. Експонатами, та одночасно й моделями, є улюблениці мільйонів дівчат – ляльки Барбі. Вони представляють невеличку частину колекції вбрань для ляльок майстрині Галини Пінчук.

Галина Єфимівна Пінчук вже понад 20 років займається рукоділлям. Її роботи — ексклюзивні наряди для ляльок, які відображають різні епохи і стилі.

Раніше майстриня проживала у місті Горлівка Донецької області. З початком російської агресії була змушена виїхати з зони бойових дій. Зараз пані Галина проживає у Києві.
Виставка «Чарівний і загадковий світ моди» проходить вдруге у столиці. Зараз представлено понад 10 моделей, серед яких – вбрання у стилі бароко, бальний ампір, популярний у 1812-му році, традиційне вбрання жінок Німеччини. Всі ці наряди Галина Пінчук робить за власними викройками. Також жінка мріє відкрити власну школу шиття та передати знання підростаючому поколінню.


Запрошуємо усіх відвідати виставку, яка триватиме місяць. Вхід вільний.


Бібліотека знаходиться поблизу станції метро «Житомирська» та працює щоденно з 10 30 до 17 30 , крім суботи, неділі та останнього дня місяця.


Телефон для довідок: 0503803320 Олександра