Главная > Все новости > Блогер Анна Краснова у Києві порушила комендантську годину, але все заперечує, відео

Блогер Анна Краснова у Києві порушила комендантську годину, але все заперечує, відео

За добу після свого відео дівчина заявила, що нічого подібного не було

Така собі Анна Краснова, яка позиціонує себе як українська блогерка, потрапила у скандал. Дівчина розсікала Києвом у комендантську годину і похвалилася, що в неї є перепустка, ймовірно, куплена.

Відео дівчина опублікувала у своєму Instagram. Щоправда пізніше вона записала відеозвернення у якому спростувала свої ж слова.

Так, Ганна опублікувала у stories фото, як їде за кермом о 01:39 шосе М05 Київ — Одеса під пісню російської співачки Ханни. Дівчина зробила підпис до відео із фразою: “Добре, коли є перепустка і можна кататися ночами”.

Однак після цього на неї обрушилася хвиля хейту і блогерка поспішила виправдатися. Вона заявила, що передплатники з “порожніми головами” не так її зрозуміли. Їздила вона не вночі під час комендантської години, а просто ввечері.

“Я вчора опублікувала відео, де їду за кермом увечері і написала, “добре, коли є перепустка і можна кататися з вночі”, але ваші порожні голови, які мислять вузько, перекрутили інформацію. У мене немає перепустки і ніколи не було. Я не їжджу. вночі, це відео знято увечері”, — запевняє дівчина.

Відомо, що в минулому Ганна Краснова була помічена за водінням у нетверезому стані і на неї було складено адмінпротокол.

Ким працює дівчина, невідомо. У своєму Instagram вона постить фото досить відвертого характеру: у білизні, а іноді й зовсім топлес, прикриваючи інтимні місця. Краснова має автомобіль марки Porsche, а також вона регулярно отримує дорогі подарунки від залицяльників: величезні букети квітів і прикраси. Відпочиває блогерка у дорогих ресторанах, а у вільний від цього час займається танцями на пілоні.

Раніше “Телеграф” розповідав про те, що до цього у скандал із перепусткою попала дружина Віктора Павліка Вікторія. Дівчина похизувалася, що чоловік-співак подарував їй перепустку, яка дозволяє їздити в комендантську годину. Після хвилі хейту співак поспішив виправдатися та заявив, що його дружина невдало пожартувала.

#Київ #Комендантська година #Порушення #Блогер