Главная > Все новости > Активисты района > Блискуча перемога ансамблю гітаристів «Альборада» КДМШ № 23

Блискуча перемога ансамблю гітаристів «Альборада» КДМШ № 23

Ансамбль гітаристів «Альборада» Київської дитячої музичної школи №23 (викладач  Колесникова Валентина Володимирівна) достойно представив свою творчість на  дистанційному  Міжнародному фестивалі мистецтв «Зоряна Брама». що відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства культури і інформаційної політики України. 

Ансамбль гітаристів «Альборада» у складі учнів відділу народних інструментів: Кропотова Петра, Вінницьківського Максима, Бєлясника Євгєнія, Лимара Єгора та Труша Дмитра виконав конкурсну програму на високому професійному рівні і отримав найвищу нагороду – I премією.

Журі фестивалю відзначило Подякою, керівника ансамблю-викладача Колесникову Валентину Володимирівну, за відмінну підготовку та вагомий особистий внесок у розвиток музично-естетичного виховання учнів. Кожен з учасників ансамблю  отримав заохочувальні нагороди переможців.

Відділ  культури та охорони культурної спадщини і адміністрація  КДМШ № 23 щиро вітають юних гітаристів та їх викладача з нагородами. Бажаємо професійного вдосконалення та досягнення омріяних творчих вершин у майбутньому!