Главная > Все новости > Благодійний шкільний концерт на підтримку маленьких пацієнтів Київської міської онкологічної лікарні

Благодійний шкільний концерт на підтримку маленьких пацієнтів Київської міської онкологічної лікарні

На завершення благодійної акції, яка щороку напередодні Міжнародного дня дітей, хворих на рак, що відзначається 15 лютого, проводиться у ЗЗСО № 40, 25 січня тут відбувся благодійний концерт.

Представники учнівської та педагогічної громади, а також запрошені гості – професійні артисти завітали сьогодні до актової зали школи для того, щоб зібрати кошти на допомогу дітям, хворим на страшний недуг. Ця добра справа вже стала традиційною в зірковій сороковій. Уже 7 років поспіль навчальний заклад опікується дітьми, що проходять лікування в київському онкоцентрі. Маленьким пацієнтам дуже важлива підтримка, увага, дружба однолітків, але для спасіння життя, повернення здоров’я пацієнту потрібно дороговартісне лікування, що інколи не під силу родині, і тоді будь-яка допомога має надважливе значення.

Особливу атмосферу доброчинних акцій не перший рік створює головний ініціатор всіх благодійних починань — директор школи Олександр Полторацький. Тому по-особливому тепло присутні сприймали пісню в його виконанні.

Сьогодні свої виступи подарували присутнім учасники хореографічної студії «LUNA», колишня учениця школи Влада Андрущенко виконала авторську пісню, відкриттям для глядачів стали Ярослава та Олександра Величко (дует «Кристал Баланс») й акробат Михайло Мошківський, порадували  своїми виступами учасник телевізійного шоу «Україна має талант» Іван Баян і Cover Band «LIMON».  Виступ Олександри Вилобкової, випускниці школи, глядачі зустріли з радістю. 

Та зіркою зіркової сорокової цього дня, безумовно, стала Вєрка Сердючка, яка своїм виступом «запалила» увесь зал, викликала шквал емоцій та бурю оплесків і позитивних емоцій.

На завершення концерту учениця 9-Б класу Ралко Ірина виконала пісню «Дитинство не втрачай», яку підхопили інші учасники концерту.

На святі були присутні заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва й начальник районного управління освіти, молоді та спорту Юрій Дубовецький. Кожен з них також зробив свій внесок у збір коштів на добру справу. Наталія Гусєва подякувала керівництву школи, педагогічній, учнівській і батьківській громадам за таку важливу й благородну ініціативу, яка, без сумніву, заслуговує на підтримку та поширення, особливо в молодіжному середовищі: «Ви робите велику справу, ви виховуєте в дітях милосердя, співчуття та жертовність. Нехай це невеликі гроші, які сьогодні зібрано для хворих дітей. Але з невеликих перших кроків дитина починає своє життя, а потім воно вирує, наповнюється змістом і добрими вчинками. Сподіваюся, що ваш досвід благодійності підхоплять інші, і він перетвориться в потужну, масштабну акцію добра».