Главная > Всі новини > Більше сонця – менше ризик зараження. Але у вихідні та понеділок сонця буде небагато

Більше сонця – менше ризик зараження. Але у вихідні та понеділок сонця буде небагато

Погода в Україні у вихідні та на початку тижня сприятлива для поширення вірусу SARS-CoV-2: небагато сонця, підвищена вологість повітря, дощі.

Якщо вірити дослідженням, погода впливає на будь-які епідемії грипу, в тому числі і на ту епідемію, яку ми болісно переживаємо зараз. Температура повітря, УФ-індекс, вологість можуть або посилити життєдіяльність вірусу SARS-CoV-2, або ж зменшити його поширення. Якщо припустити, що найближчим часом погода буде дуже сонячною, що вологість буде максимально наближеною до ідеальної для загибелі вірусу, навіть тоді погода нас не захистить від SARS-CoV-2, але значно зменшить ймовірність зараження.

4-5 квітня спостерігається незначне похолодання на всій території України, до +4 °С вночі, до +11 °С вдень. 4 квітня християнські конфесії, які використовують григоріанський календар, відзначають Великдень. У великодні свята-2021 забороняється проводити масові заходи і залишати будинки без крайньої необхідності. Православна Пасха нескоро, і є надія, що погодні умови допоможуть людям впоратися з наступом грипу до 2 травня.

Погоду в Україні в суботу можна описати коротко: мінлива хмарність, ночі холодні, до +3 °С, вдень в середньому +8 …+11 °С, на сході та півдні місцями дощі. Тільки два регіони не вписуються в загальну суботню картину погоди: у високогір’ї Карпат стовбчик термометра буде показувати вночі до -4 °С, вдень +2 …+3 °С, очікується сніг, а на півдні країни в суботу максимальна денна температура до +13 °С.

На сході України в суботу дощі у Донецькій, Луганській, Харківській областях. Денна температура до +11 °С, нічна +4 …+5 °С. У неділю і понеділок область дощів захопить Дніпропетровську область. Температура, починаючи з суботи, буде знижуватися, але незначно, на 1-2 градуси.

У Харкові 3-5 квітня буде волога, хмарна погода, денна температура до +10 °С, тиск 739-745 мм рт. ст, пориви північно-західного вітру до 6 м/сек, ймовірні опади у суботу та понеділок.

На півдні країни в суботу буде ненабагато тепліше, ніж в інших регіонах, вдень до +13 °С, вночі +4…+6 °С, мінлива хмарність, без опадів. У неділю вдень похолоднішає до +8 °С, очікується дощ. 5 квітня в Херсонській області можуть бути значні опади. Температура морської води в Чорному морі біля Одеси до +5 °С.

У Криму 3-5 квітня погода поки що досить прохолодна для цієї пори року, вдень ​​до +10 °С, вночі до +7 °С, прогнозуються дощі.

У західному регіоні за прогнозом Синоптика 3-4 квітня нічна температура повітря -1…+1 °С, денна +8…+10 °С, переважно хмарно. У неділю, 4 квітня, можливі опади у вигляді дощу, дощу зі снігом. На початку тижня сонця буде більше, вдень повітря прогріється до +11 °С, але вночі температура залишиться на позначці -1…+1.

На високогір’ї Карпат в вихідні та на початку тижня вночі до -3 °С, вдень +2 …+3 °С, пройде невеликий дощ, який згодом може перейти у сніг.

У північних та центральних областях 3-5 квітня денна температура до +8 …+10 °С, вночі -1…+4 °С. У неділю місцями дощі. У понеділок проясниться, температура буде до +11 °С, вітер переважно північний, до 8 м/сек.

У Києві у кінці тижня +8 …+9 °С, в суботу без опадів, у неділю дощ. На початку тижня, 5 квітня, денна температура до +9 °С, вітер слабкий, західний, північно-західний, тиск 743 мм рт.ст., температура води в Дніпрі очікується на рівні + 5 …+6.

Больше солнца – меньше опасность заражения. Но в выходные и понедельник солнца будет немного

Погода в Украине в эти выходные и в начале недели для распространения вируса SARS-CoV-2 благоприятная: не слишком солнечная, с большой влажностью воздуха, дождливая.

Если верить многочисленным исследованиям, погода влияет на любые эпидемии гриппа, в том числе и на ту эпидемию, которую мы болезненно переживаем сейчас. Температура воздуха, УФ-индекс, влажность могут или усилить жизнедеятельность вируса SARS-CoV-2, или же уменьшить его распространение. Если предположить, что в ближайшее время погода будет очень солнечной, что влажность будет максимально приближенной к идеальной для гибели вируса, даже тогда погода нас не защитит от SARS-CoV-2, но уменьшит вероятность заражения им.

4-5 апреля наблюдается незначительное похолодание на всей территории Украины. Ночная температура 0…+4 °С, дневная +4…+7 °С.  4 апреля христианские конфессии, которые используют григорианский календарь, отмечают Пасху, и многие страны призывают к минимальным контактам во время пасхальных праздников. Православная Пасха еще нескоро, и есть надежда, что погодные условия помогут людям справиться с наступлением гриппа до 2 мая.

Погоду в Украине в субботу можно охарактеризовать коротко: переменная облачность, ночи холодные, до +3 °С, днем в среднем +8…+11 °С, на востоке и на юге местами дожди. Только два региона не вписываются в общую субботнюю картину погоды: в высокогорье Карпат ночью отрицательные значения температуры до -4 °С, днем +2…+3 °С, снег, а на юге страны в субботу максимальная дневная температура до +13 °С.

На востоке Украины 3 апреля в Донецкой, Луганской, Харьковской областях ожидаются дожди. Дневная температура до +11 °С, ночная +4…+5 °С. В воскресенье и понедельник область дождей захватит и Днепропетровскую область. Температура, начиная с субботы, будет понижаться, но незначительно, на 1-2 градуса.

В Харькове 3-5 апреля будет сырая облачная погода, температура до +10 °С, есть вероятность осадков в субботу и понедельник, порывы северо-западного ветра до 6 м/сек, давление 739-745 мм рт. ст.

На юге страны в субботу, 3 апреля, будет ненамного теплее, чем в остальных регионах, днем до +13 °С, ночью +4…+6 °С, переменная облачность, без осадков. Но уже в воскресенье днем похолодает до +8 °С и ожидается дождь. 5 апреля в Херсонской области могут быть значительные осадки. Температура морской воды в Черном море у Одессы до +5 °С.

В Крыму 3-5 апреля погода пока еще довольно прохладная для этого времени года, днем до +10 °С, ночью до +7 °С, прогнозируются дожди.

В западном регионе по прогнозу Синоптика 3-4 апреля ночная температура воздуха -1…+1 °С, дневная +8…+10 °С, преимущественно пасмурно. В воскресенье, 4 апреля, возможны осадки в виде дождя, дождя со снегом. В начале недели солнце будет показываться чаще, днем воздух прогреется до +11 °С, но ночью температура по-прежнему останется на отметке -1…+1 °С.

На высокогорье Карпат и в выходные, и в начале недели будут морозные ночи до -3 °С, днем +2…+3 °С, пройдет мелкий дождь, переходящий в снег.

В северных, центральных областях 3-5 апреля дневная температура до +8…+10 °С, ночью -1…+4 °С. В воскресенье местами дожди. В понедельник прояснится, температура ночью -1…+1 °С, днем до +11 °С, ветер преимущественно северный, до 8 м/сек.

В Киеве в выходные +8…+9 °С, в субботу без осадков, в воскресенье дождь. В начале недели дневная температура до +9 °С, ветер слабый, западный, северо-западный, давление 743 мм рт.ст., температура воды в Днепре ожидается на уровне + 5…+6 °С.