Главная > Все новости > Більше тисячі професіоналів Святошинського району обстежились за програмою «Здоров’я Освітян»

Більше тисячі професіоналів Святошинського району обстежились за програмою «Здоров’я Освітян»

За два місяці понад 1000 працівників закладів освіти — і вчителів шкіл, і вихователів дитячих садочків — Святошинського району скористалися програмою «Здоров’я Освітян» від благодійної організації МБФ «Сприяння розвитку медицини» та благодійної організації «Фонд Олександра Третьякова».

Всі, хто звертався, отримали консультації та обстеження терапевтів, вузькопрофільних спеціалістів, а також провели діагностування (ЕКГ, УЗД) та лабораторні дослідження.

Ми дали можливість працівникам освіти району в грудні та січні безкоштовно пройти обстеження, завдяки співпраці з фондом Олександра Третьякова, де взаємодія налагоджена вже давно. З листопада 2018 по серпень 2019 в Святошинському районі працювала програма «Здоров’я Святошинців», в рамках якої ми провели більше 25 тисяч безкоштовних відвідувань лікарів.

Траплялися випадки, коли приходили люди в критичному стані здоров’я та завдяки своєчасному обстеженню були терміново госпіталізовані і це допомогло врятувати їм життя — зазначив Олег Овечко.

Програма «Здоров’я освітян» не є обов’язковим профілактичним медичним оглядом працівників навчально-виховних закладів, а направлена на визначення особистого стану здоров’я.

Джерело