Главная > Все новости > Активисты района > Бібліотеки ЦБС «Свічадо» до Всеукраїнського дня бібліотек Святкова Акція — «Цікавий світ спілкування з людиною»

Бібліотеки ЦБС «Свічадо» до Всеукраїнського дня бібліотек Святкова Акція — «Цікавий світ спілкування з людиною»

З нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня бібліотек найщиріші привітання від своїх користувачів отримали бібліотекарі Централізованої бібліотечної системи «Свічадо»  відділу культури та охорони культурної спадщини.

Ще напередодні свята у бібліотеках розпочалася вже традиційна святкова акція «Бібліотекар на годину». В рамках Акції  активно працювали у бібліотеках для дітей «Промінець» ім. М.Дубова та «Книжкова світлиця». Учасники успішно вирішували питання художнього оформлення бібліотеки, на свій розсуд прикрашали інтер’єр, створювали комфортний інформаційний простір для користувачів та відвідувачів, працювали дублерами бібліотекаря у своїй бібліотеці.

 У бібліотеці ім. О.Блока наймолодші користувачі бібліотеки — учні дошкільного навчального закладу № 257 разом з бібліотекарями створювали «Дерево професій», на якому відобразили всі професії, від яких так чи інакше залежить успішна робота бібліотеки.

Протягом години роботи учасники акції виконували щоденну роботу бібліотекаря: обслуговували читачів, допомагали у підборі літератури, знайомили відвідувачів з новими надходженнями до бібліотеки. Загалом, першого дня в Акції взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів № 196, 131, 281; старанно працювали у книгосховищах — перевіряли правильність розстановки книжкового фонду за алфавітом, готували пресу для підшивання, сортували читацькі формуляри, вчились розгортати книжкову виставку, просто спілкувались та весело проводили час у бібліотеці.

Найбільше задоволення від Акції отримали бібліотекарі, адже вкотре пересвідчились у  тому, що професія бібліотекаря це неймовірний і цікавий світ спілкування з людиною, книгою, інформацією.

Справжнім визнанням, високою оцінкою та нагородою за кропітку роботу колективу став подарунок від  найстарших користувачів: картина-вишиванка «З повагою до бібліотеки».

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської.