Главная > Все новости > «Безконтактне» метро: три способи оминати черги та економити

«Безконтактне» метро: три способи оминати черги та економити

Поки у столиці запроваджують нові способи оплати проїзду, кияни продовжують стояти у довжелезних чергах за жетонами. Кияни — затяті консерватори чи просто не знають про інші способи оплати?

Щоб зекономити час та гроші на приємні дрібниці, кияни та гості міста можуть користуватися безконтактною «зеленою» карткою, технологією PayPass, а також «Kyiv Smart Card», яку запрацювала з цього року. «Вечірній Київ» вирішив нагадати, як оминати черги у метрополітені.

СПОСІБ №1. Зелена картка метро.

Пластикову електронну безконтактну картку можна придбати на будь-якій станції у касі метрополітену. Її вартість складає 15 гривень (ці кошти можна отримати назад у разі повернення картки в касу).

Існує два різновиди зелених карток – з необмеженою кількістю поїздок на певний період або з певною сумою поїздок.

Безлімітний проїзний на цілий місяць або на півмісяця:

  • Вартість картки на місяць — 610 грн.
  • Вартість картки на півмісяця — 305 грн.

Проїзний з обмеженою кількістю поїздок:

  • Вартість картки на 62 поїздки — 390 грн.
  • Вартість картки на 46 поїздок — 290 грн.
  • Вартість картки на 31 поїздку — 195 грн.
  • Вартість картки на 23 поїздки — 145 грн.

СПОСІБ №2. PayPass.

Оплатити проїзд в метро можна за допомогою карти банку з технологією MasterCard PayPass. Спеціальні жовті турнікети, що дозволяють оплачувати проїзд в метро банківською карткою, є на кожній станції. До пристрою потрібно просто піднести картку.

У такий самий спосіб можна оплачувати проїзд смартфоном, в яких є чіп NFC. Для цього потрібно лише встановити спеціальний мобільний додаток.


СПОСІБ №3. Kyiv Smart Card

Нагадаємо, що єдиний Е-квиток для оплати проїзду в міському пасажирському транспорті уже працює. Придбати його можна за 50 грн в Т-кіосках або в терміналах самообслуговування КП ГІОЦ. Поповнити карту кияни зможуть за допомогою мобільних додатків KyivSmartCity, Приват 24, Ощад 24/7, в терміналах самообслуговування КП ГІОЦ, ПриватБанку, Ощадбанку та на порталі EasyPay.

Вартість поїздок при поповненні картки:

  • На 40 поїдок буде коштувати – 279 грн.
  • На 50 поїздок – 325 грн.

vechirniykiev.com.ua