Главная > Все новости > Багатодітні святошинські родини долучилися до святкування Міжнародного дня сім’ї та Дня матері в парку імені Тараса Шевченка в Києві

Багатодітні святошинські родини долучилися до святкування Міжнародного дня сім’ї та Дня матері в парку імені Тараса Шевченка в Києві

У рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї та з нагоди святкування Дня матері сьогодні, 11 травня, у столиці проходить загальноміський соціокультурний захід. Другий рік поспіль він проводиться у парку імені Тараса Шевченка.

Кожний район намагався якнайкраще, цікавіше, видовищніше показати себе. Святошинський район гідно презентували Центр у справах сім’ї та жінок «Родинний дім» Святошинського району, Центр соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді, ГО «Жінки-Берегині», вище професійне училище № 33, ГО «Спілка багатодітних сімей «Шанс», Святошинська районна організація Товариства Червоного Хреста м. Києва. На локації району було продемонстровано багато цікавих речей: професіонали вчили наносити аквагрим, бажаючі могли познайомитися з мистецтвом плетіння браслетів на руку зі стрічок (фєнєчок), виготовлення ляльок-мотанок. Особливу зацікавленість у відвідувачок-панянок викликали стенди, де демонструвалося вміння плести коси або малювати тату хною на руці. Адже це зараз наймодніший тренд серед підлітків та молоді. У межах заходу було також проведено ігровий квест. Охочим пропонувалося виконати 7 цікавих завдань, і найуспішніші отримували заохочувальні солодкі призи. Також була проведена захоплююча лотерея.

Не оминули святковий захід і представники міської та районної влади. Заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда вручила багатодітній родині з нашого району Рощук, яка виховує 9 чудових діточок, а також творчій родині Наруцьких подяки мера міста Києва Віталія Кличка.  Долучилася до вітань і заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва. Вона вручила 10 суспільно активним святошинським родинам цінні подарунки.

Гості свята подовгу затримувалися на локації Святошинського району: тут було реалізовано багато цікавих задумів та чимало веселощів. А на згадку про чудово проведений час бажаючі могли сфотографуватися у влаштованій тематичній селфізоні.

svyat.kyivcity.gov.ua/