Главная > Всі новини > ASAP Rocky одягнув ремінь у вигляді Z – чоловік Ріанни розлютив українців військовою атрибутикою – фото

ASAP Rocky одягнув ремінь у вигляді Z – чоловік Ріанни розлютив українців військовою атрибутикою – фото

Артист не вперше демонструє прикраси із подібними символами

34-річний американський репер і продюсер ASAP Rocky (Раким Ателастон Майєрс), чоловік відомої виконавиці Ріанни, знову опинився в центрі скандалу через прикраси у вигляді танків, що утворюють букву Z. Цим символом російські окупаційні війська позначають свою техніку та військову форму.

На своїй сторінці в Insragram артист опублікував кілька знімків, на яких позує із військовою атрибутикою. Подібні аксесуари викликали хвилю хейту з боку українців, які вважають, що так репер підтримує путінський режим.

На одній із фотографій ASAP Rocky демонструє підвіску у формі гранат та солдата, який тримає зброю, а також інші свої масивні прикраси.

ASAP Rocky

На іншій фотографії він демонструє ремінь із великою пряжкою у формі танків, які утворюють центральну букву Z на тлі американського прапора. Однак, як і підозрювали деякі фанати артиста, таку колекцію аксесуарів він міг присвятив своєму синові, оскільки на пряжці ще є R та A. Малюка знаменитості назвали на честь лідера Wu-Tang Clan Роберта Діггза, який виступав під псевдонімом RZA, а творчість колективу асоціювали з військовою справою.

ASAP Rocky

Але багато українців залишили під постом свої гнівні коментарі, засудивши використання в колекції аксесуарів літери Z, що асоціюється з російськими військами, які влаштували терор на території нашої країни.

реакція українців на аксесуари ASAP Rockyреакція українців на аксесуари ASAP Rockyреакція українців на аксесуари ASAP Rocky

“Телеграф” писав раніше, що український артист Валерій Харчишин розповів, що думають про війну в Україні його родичі, які проживають у росії. Виконавець зізнався, що заблокував їх.

#Скандал #Ріанна #Репер