Главная > Все новости > Активисты района > Ансамбль танцю «Вітамінчики» увійшов до Книги національних рекордів України

Ансамбль танцю «Вітамінчики» увійшов до Книги національних рекордів України

Народний художній колектив України «Ансамбль танцю «Вітамінчики» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва увійшов до Книги національних рекордів України в номінації «Людські досягнення — національне визнання взаємодії активної громади, публічної влади та соціально — відповідального бізнесу задля спільного розвитку громадянського суспільства», як учасник інформаційній компанії Громадського бюджету міста Києва.

Так, четвертий рік поспіль святошинський танцювальний колектив разом з вихованцями та їх батьками бере активну участь у Громадському бюджеті Києва, зокрема в інформаційній компанії, яка проходить по всіх районах столиці.

Діти не тільки агітують активних громадян міста долучатися до команд та голосувати за цікаві ідеї, які покращують наше місто, але діляться своїм талантом та творчістю.

Вітаємо Ансамбль «Вітамінчики»! Пишаємося тим, що в Святошинському районі живуть і працюють небайдужі люди, які дотичні до великих справ заради розквіту нашої рідної України!

Джерело